زندگی شاهانه چیست؟!

هدف ما در زندگی شاهانه آموزش اصول زندگی کردن با آرامش و رضایت است . ما در زندگی شاهانه می آموزیم که چطور از ظرفیتهای موجود برای بدست آوردن نهایت آرامش استفاده کنیم .

منظور از شاهانه، زندگی تجملی بدون شادی و بی حوصلگی نیست . به مانند کسانی که در بهترین سطح از نظر مالی زندگی میکنند ولی از درون احساس رضایت و شادی ندارند.

منظور از شاهانه این است که بتوانیم از داده های خداوند کمال تشکر را با رفتارمان داشته باشیم و در جهت افزایش روزی و رزق و لذت بردن از آن تلاش کنیم .

ما در عرض زمان می آموزیم که زمان از بهترین نعمتهای خداوند است و باید با شناسایی آن به بتوانیم بالاترین سطح استفاده را از زمان داشته باشیم .

ما در عرض زمان دزدان وقت را میشناسیم و میابیم که ارزش زمان از طلا با ارزشتر است.

زمان تنها موهبتی است که توقف ندارد بنابرین باید بهترین برنامه را برای استفاده از ان ترتیب داد . طول زمان تنها چیزی است که در اختیار ما نیست اما ما می توانیم با برنامه ریزی صحیح و کاربردی بهترین استفاده را ازاین طول زمان معین داشته باشیم .

عرض زمان یعنی بهره بردن از همین مدت معلوم در جهت کارایی بالاتر. ما در بسته های عرض زمان سعی کرده ایم که مخاطب را با راهکارهای صحیح استفاده بهینه از زمان اشنا سازیم تا بدین وسیله هر یک از مخاطب های ما بتوانند بهره بیشتری از زمان معین زندگی خود ببرند.

در بسته های قانون جذب سعی شده است تا اولا قواعد و قوانین درست و اثبات شده ی جذب با زبان ساده برای مخاطب روشن و تبیین شود و ثانیا با توضیحات کاملتر راهی کاربردی را برای مخاطبین گشود تا با ورود درین راه و مسیر بتوانند با استفاده از قوانین جذب نیازهای خود را بهتر پاسخگوبوده و در نتیجه زندگی ای همراه با ارامش بیشتر برای خود و اطرافیانش فراهم سازد.

در بسته های قانون جذب مخاطب با جدیدترین تحلیل های علمی از دست اورد های این قانون اشنا خواهد شد و از همین رو از بسیاری از اموربی پایه و مبتنی بر خرافه دوری خواهد کرد.

دراین بسته ها تیم زندگی شاهانه کوشیده است تا با بهره گیری از ابزارهای به روز شخصیت شناسی به بیان ویزگی های تیپ های مختلف شخصیتی بپردازد و با بیان نقاط قوت و ضعف انها به مخاطبین خود کمک کند تا در جهت تقویت نقاط ضعف برامده و نقاط قوت خود را نیز ارتقا دهد بدینوسیله مخاطبین این بسته ها میتوانند با شناخت بهتر و کاملتری از خود پا به عرصه های فردی و اجتماعی بگذارند. ایجاد رابطه های بهتر و با دوام تر انتخاب مشاغل مناسب با تیپ شخصیتی خود از نتایج استفاده ازین بسته ها خواهد بود.

هر انسانی با شناخت کاملتر از خود میتواند در زندگی شخصی و اجتماعیش گام های بهتر و موثرتری در جهت کسب ارامش بردارد تا نهایت به هدف کلی این بسته ها که همانا نیل به شاهانه زیستن است برسد.

انسان موجودی است که اجتماعی افریده شده است ازاین رو ناگزیر است از ایجاد روابط با همنوعان خود ازاین جهت باید اولا شناخت لازم و کافی را از خود و دیگران داشته باشد و ثانیا مهارت های ایجاد روابط پایدار و سالم را بیاموزد .

بسته های روابط زندگی شاهانه می کوشد تا با استفاده از بهترین و بروزترین متدهای علمی و تجربه شده ی دنیا بستر مناسبی را برای مخاطبین خود دراین جهت فراهم سازد. زندگی شاهانه بخش عمده ای از ارامش را مرهون داشتن روابطی سالم و پایدار با دیگران میداند بهمین جهت مهارت ها و اگاهی های مناسب و متناسبی را برای این بخش تهیه و ترتیب داده است.

کسب رزق و روزی یکی از مهمترین دغدغه های هر انسان مدرنی است که امروزه در جهان پر از نیازهای متنوع زندگی میکند. بسته های کاسب شو قصد دارد با بیان نکته های مهم و اساسی و در ضمن کاربردی و عینی و مصداقی مخاطبین خود را در جهت کسب روزی حلال و با برکت از یکسو و کافی زمینه ی ایجاد رفاه را برای انها فراهم سازد. ایجاد رفاه برای خود و خانواده از مهمترین ارکان داشتن ارامش در زندگی هر فردی است و ارامش مهمترین ستون زندگی شاهانه و شاهانه زیستن است.

دکمه بازگشت به بالا
بستن